Światowy dzień POChP

W dniu 17 listopada obchodziliśmy "Światowy Dzień Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc".

Aktualnie jest to jedna z najczęściej występujących chorób przewlekłych, uznawana za jedną z głównych przyczyn zgonów na całym świecie. Największe ryzyko zachorowania na POChP stwarza palenie papierosów, odpowiada ono za około 90% przypadków zachorowań.

Przy okazji "Światowego dnia POChP" chcielibyśmy podkreślić, jak ważna w leczeniu chorób płuc jest ich profilaktyka. Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc w początkowym stadium może przebiegać bezobjawowo, a im wcześniej zdiagnozowana choroba, tym większa szansa na skuteczne leczenie pacjenta, polegające na spowolnieniu postępu choroby.

Podstawowym badaniem pozwalającym wykryć POChP oraz inne schorzenia układu oddechowego jest SPIROMETRIA - badanie objętości oraz pojemności płuc.

Zapraszamy do NZOZ "AHC" TLENOTERAPIA przy ulicy Okólnej 181 na wykonanie badania spirometrycznego oraz konsultację wyniku z lekarzem specjalistą pulmonologiem.

NZOZ „AHC" zajmuje się zapewnieniem pacjentom kompleksowych usług medycznych w zakresie Świadczenia Tlenoterapii i Opieki Domowej zgodnych ze standardem NFZ.. Naszą specjalnością jest tlenoterapia w warunkach domowych, ale działamy również w obszarze Wentylacji Mechanicznej oraz Opieki Pielęgniarskiej realizowanych w domu pacjenta.

Advanced Homecare Company Sp. z o.o.

ul. Okólna 181 
91-520 Łódź

NIP: 7262651713
REGON: 101577299
KRS: 0000454612

Kontakt

infolinia*: (+48) 500 85 20 06,
tel.: (+48) 42  617 74 43
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

* - Opłaty za połączenia zgodnie z cennikiem operatora

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone Advanced Homecare Company Sp. z o.o.