Infolinia 24h  Telefon 500 85 20 06

AHC
Tlenoterapia i Opieka Domowa

O nas

NZOZ „AHC" zajmuje się zapewnieniem pacjentom kompleksowych usług medycznych w zakresie Świadczenia Tlenoterapii i Opieki Domowej zgodnych ze standardem NFZ.. Naszą specjalnością jest tlenoterapia w warunkach domowych, ale działamy również w obszarze Wentylacji Mechanicznej oraz Opieki Pielęgniarskiej realizowanych w domu pacjenta.
W chwili obecnej działamy na obszarze województw Łódzkiego i Mazowieckiego , jednakże możliwe jest dostarczanie naszych usług także w pozostałych rejonach kraju.
Prowadzimy Centrum Medyczne pod tą samą nazwą i posiadamy status NZOZ, możemy więc oferować całościowe usługi medyczne uwzględniające diagnostykę, badania, porady lekarskie, dobór i zapewnienie urządzeń medycznych oraz usługi pielęgniarskie.
Nasza oferta w ramach usługi medycznej obejmuje zapewnienie sprzętu medycznego (m.in. koncentratory tlenu), opiekę lekarską i pielęgniarską, jak i diagnostykę medyczną.
Nasze usługi zrealizujemy zarówno na zasadach komercyjnych, jak i pełnej refundacji. W przypadku klientów prywatnych stosujemy indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb, dostosowujemy zakres usługi do konkretnej sytuacji oraz stosujemy przyjazną i elastyczną politykę sprzedaży. Możemy zapewnić kompleksową opiekę medyczną zgodną z aktualnie obowiązującym standardem usługi NFZ (poznaj standard NFZ dla tlenoterapii domowej).
Skontaktuj się z nami w celu poznania naszej Oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie.