O nas

NZOZ „AHC" zajmuje się zapewnieniem pacjentom kompleksowych usług medycznych w zakresie Świadczenia Tlenoterapii i Opieki Domowej zgodnych ze standardem NFZ.

Naszą specjalnością jest tlenoterapia w warunkach domowych, ale działamy również w obszarze Wentylacji Mechanicznej oraz Opieki Pielęgniarskiej realizowanych w domu pacjenta.
W chwili obecnej działamy na obszarze województw Łódzkiego i Mazowieckiego , jednakże możliwe jest dostarczanie naszych usług także w pozostałych rejonach kraju.

Prowadzimy Centrum Medyczne pod tą samą nazwą i posiadamy status NZOZ, możemy więc oferować całościowe usługi medyczne uwzględniające diagnostykę, badania, porady lekarskie, dobór i zapewnienie urządzeń medycznych oraz usługi pielęgniarskie.

Nasza oferta w ramach usługi medycznej obejmuje zapewnienie sprzętu medycznego (m.in. koncentratory tlenu), opiekę lekarską i pielęgniarską, jak i diagnostykę medyczną.

Nasze usługi zrealizujemy zarówno na zasadach komercyjnych, jak i pełnej refundacji. W przypadku klientów prywatnych stosujemy indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb, dostosowujemy zakres usługi do konkretnej sytuacji oraz stosujemy przyjazną i elastyczną politykę sprzedaży. Możemy zapewnić kompleksową opiekę medyczną zgodną z aktualnie obowiązującym standardem usługi NFZ (poznaj standard NFZ dla tlenoterapii domowej).

Skontaktuj się z nami w celu poznania naszej Oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie.

NZOZ „AHC" zajmuje się zapewnieniem pacjentom kompleksowych usług medycznych w zakresie Świadczenia Tlenoterapii i Opieki Domowej zgodnych ze standardem NFZ.. Naszą specjalnością jest tlenoterapia w warunkach domowych, ale działamy również w obszarze Wentylacji Mechanicznej oraz Opieki Pielęgniarskiej realizowanych w domu pacjenta.

Advanced Homecare Company Sp. z o.o.

ul. Okólna 181 
91-520 Łódź

NIP: 7262651713
REGON: 101577299
KRS: 0000454612

Kontakt

infolinia*: (+48) 500 85 20 06,
tel.: (+48) 42  617 74 43
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

* - Opłaty za połączenia zgodnie z cennikiem operatora

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone Advanced Homecare Company Sp. z o.o.