O nas

Naszą specjalnością jest tlenoterapia realizowana w domu pacjenta z użyciem koncentratorów tlenu, w razie potrzeby posiadamy urządzenia wysokoprzepływowe i mobilne. Nasze działania obejmują również obszary Rehabilitacji Oddechowej, Leczenia Ran Przewlekłych oraz Opieki Medycznej, w tym Mobilnej Opieki Pielęgniarskiej.

W chwili obecnej działamy głównie na terenie województwa łódzkiego, gdzie mieści się siedziba naszej firmy, ponad to świadczymy usługi w województwie mazowieckim, małopolskim, śląskim oraz podlaskim, a możliwe jest ich dostarczenie w każdy inny rejon kraju.

Prowadzimy Centrum Medyczne pod tą samą nazwą i posiadamy status NZOZ, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług medycznych uwzględniający badania diagnostyczne, porady lekarskie, dobór i zapewnienie urządzeń medycznych oraz usługi pielęgniarskie.

Nasza oferta w ramach Pakietów Usług Medycznych obejmuje zapewnienie sprzętu medycznego (m.in. koncentratorów tlenu), opiekę lekarską i pielęgniarską, jak i diagnostykę medyczną.

Nasze usługi zrealizujemy zarówno na zasadach komercyjnych, jak i pełnej refundacji.

W przypadku klientów prywatnych stosujemy indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb, dostosowujemy zakres usługi do konkretnej sytuacji oraz stosujemy przyjazną i elastyczną politykę sprzedaży.

Możemy zapewnić kompleksową opiekę medyczną zgodną z aktualnie obowiązującym standardem usługi NFZ.

Skontaktuj się z nami w celu poznania naszej oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie.

NZOZ „AHC" zajmuje się zapewnieniem pacjentom kompleksowych usług medycznych w zakresie świadczenia tlenoterapii i opieki domowej zgodnych ze standardem NFZ. Naszą specjalnością jest tlenoterapia w warunkach domowych, ale działamy również w obszarze rehabilitacji oddechowej, leczenia ran przewlekłych oraz mobilnej opieki pielęgniarskiej.

Advanced Homecare Company Sp. z o.o.

ul. Okólna 181 
91-520 Łódź

NIP: 7262651713
REGON: 101577299
KRS: 0000454612

Kontakt

infolinia*: (+48) 500 852 006
tel.: (+48) 42  617 74 43
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

* - Opłaty za połączenia zgodnie z cennikiem operatora

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone Advanced Homecare Company Sp. z o.o.