Opieka medyczna w tlenoterapii

Opieka medyczna w tlenoterapii

Zapewniamy Państwu opiekę lekarską oraz pielęgniarską świadczoną przez wykwalifikowany personel medyczny posiadający certyfikaty Domowego Leczenia Tlenem. Dajemy Państwu możliwość skorzystania z wizyty lekarza specjalisty pulmonologa wraz z wykonaniem badania gazometrycznego. Wizyta może odbyć się zarówno w gabinecie lekarskim przy ulicy Okólnej 181 w Łodzi, jak i w domu pacjenta. W domu pacjenta może odbyć się także wizyta pielęgniarki, podczas której możemy wykonać szeroki zakres zabiegów pielęgniarskich. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mobilnych usług pielęgniarskich http://ahcterapia.pl/mobilna-pielegniarka.html. Oferowane wizyty:

  • wizyta lekarska w gabinecie
  • wizyta lekarska w domu pacjenta
  • wizyta pielęgniarki w domu pacjenta
  • mobilne usługi pielęgniarskie

Podczas każdej z wizyt następuje pomiar ciśnienia tętniczego krwi, pulsu oraz saturacji. Oferujemy Państwu także możliwość wykonania badań diagnostycznych takich jak:

  • Gazometria
  • Spirometria
  • EKG
  • Morfologia

Zapraszamy do kontaktu z rejestracją medyczną w celu wybrania dla siebie odpowiedniej usługi medycznej oraz umówienia terminu wizyty lub badania.

NZOZ „AHC" zajmuje się zapewnieniem pacjentom kompleksowych usług medycznych w zakresie świadczenia tlenoterapii i opieki domowej zgodnych ze standardem NFZ. Naszą specjalnością jest tlenoterapia w warunkach domowych, ale działamy również w obszarze rehabilitacji oddechowej, leczenia ran przewlekłych oraz mobilnej opieki pielęgniarskiej.

Advanced Homecare Company Sp. z o.o.

ul. Okólna 181 
91-520 Łódź

NIP: 7262651713
REGON: 101577299
KRS: 0000454612

Kontakt

infolinia*: (+48) 500 852 006
tel.: (+48) 42  617 74 43
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

* - Opłaty za połączenia zgodnie z cennikiem operatora

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone Advanced Homecare Company Sp. z o.o.