Koncentratory tlenu - dzierżawa sprzętu

Zapraszamy do dzierżawy koncentratorów tlenu Philips Respironics EverFlo lub JAY-5AW. Urządzenia dostępne "od ręki", bez skierowania lekarskiego, z możliwością dowozu do klienta.

Oferujemy pełne świadczenie opieki pielęgniarskiej wraz z dostarczeniem i obsługą serwisowa urządzeń do prowadzenia tlenoterapii domowej. Korzystając z naszych świadczeń jesteście Państwo pod dobrą opieką naszego personelu pielęgniarskiego, który zadba zarówno o Państwa zdrowie jak i zapewni poprawne działanie urządzeń do prowadzenia tlenoterapii – koncentratora tlenu. Oddając Państwu w użytkowanie koncentrator tlenu zapewniamy pełen serwis wraz z przeglądami oraz pełną obsługą gwarancyjną. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych nasza infolinia jest dostępna 24/7 dni w tygodniu a serwisant naprawi usterkę bezpośrednio u Państwa w domu.

Przekazując Państwu koncentrator tlenu to my troszczymy się, aby urządzenie było cały czas sprawne i terminowo serwisowane, a pacjent nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Nasze stacjonarne koncentratory tlenu przystosowane są do ciągłej pracy, nawet przez 24 godziny na dobę. Urządzenia są stosunkowo lekkie - ważą około 15 kilogramów, posiadają uchwyt, dzięki któremu można je łatwo przenieść, dodatkowo wyposażone są w kółeczka ułatwiające ich transportowanie (kółka posiadają blokadę). Koncentratory charakteryzują się na tyle cichą pracą, że można je stosować w nocy podczas snu.

Sprzęt do tlenoterapii jest wyposażony w nawilżacz oraz kaniulę do podawania tlenu pacjentowi – jest gotowy do użycia.

NZOZ „AHC" zajmuje się zapewnieniem pacjentom kompleksowych usług medycznych w zakresie świadczenia tlenoterapii i opieki domowej zgodnych ze standardem NFZ. Naszą specjalnością jest tlenoterapia w warunkach domowych, ale działamy również w obszarze rehabilitacji oddechowej, leczenia ran przewlekłych oraz mobilnej opieki pielęgniarskiej.

Advanced Homecare Company Sp. z o.o.

ul. Okólna 181 
91-520 Łódź

NIP: 7262651713
REGON: 101577299
KRS: 0000454612

Kontakt

infolinia*: (+48) 500 852 006
tel.: (+48) 42  617 74 43
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

* - Opłaty za połączenia zgodnie z cennikiem operatora

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone Advanced Homecare Company Sp. z o.o.